Witaj na blogu

Miło nam powitać Cię na blogu poświęconym tematyce profesjonalnej gastronomii. Nie ważne, czy jesteś właścicielem lokalu, kucharzem, dopiero uczysz się zawodu lub wdrażasz w tajniki branży – mamy nadzieje, że znajdziesz tu dla siebie garść porad i inspiracji.

Blog powstał z pasji do wykwintnej, prawdziwej kuchni i wszystkiego, co się z nią wiąże. Przyjemność z posiłku łączy doznania płynące ze wszystkich zmysłów. To najważniejsze, o czym zawsze pamiętać powinien tak restaurator, jak właściciel małego food trucka z fast foodem.

Serwowanie jedzenia to nie tylko odpowiedzialność związana z jakością. To również dbałość o wyjątkowy smak i wygląd. To kreowanie nastroju. Tworzenie nawyków i przyzwyczajeń. Tworzenie mody. Rozbudzanie potrzeb. Oto, dlaczego praca w gastronomii jest tak pasjonująca. Kto raz dał się porwać owej różnorodności, ten nigdy nie porzuci branży kulinarnej. Jeśli i w Tobie drzemie prawdziwe zamiłowanie, z pewnością znajdziemy „wspólny język. Zachęcamy do zostawiania komentarzy i życzymy owocnej lektury.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s